Ząbki
Odpowiednia izolacja termiczna poddas (...)
Projektując swoje wymarzone cztery kąty staramy się dopracować wszystkie szczegóły. Jednak w trakcie realizacji projektu bardzo często ocieplenie poddasza "zabiera" nam powierzchnię użytkową. A co w przypadku klimatycznego, spadzistego dachu staje się barierą nie do przekroczenia. W ostateczności skutkuje to powstaniem mało komfortowego pomieszczenia. Co zrobić aby zachować jak najwięcej przestrzeni mieszkalnej ale nie ujmując niczego profesjonalnemu i skutecznemu ociepleniu poddasza?
Wśród wszelkich dostępnych metod ociepleń poddasza jedyną, która w 100 procenatch sprosta potawionemu jej wyzwaniu jest izolacja termiczna pianką poliuretanową PUR. Ta innowacyjna metoda wymaga specjalistycznego sprzętu w skład którego wchodzą m.in. pistolet natryskowy oraz specjalistyczny agregat. Nasza firma pochwalić się może sprzętem najwyższej jakości wyprodukowanym w Stanach Zjednoczonych przez firmę GRACO. A nasi wykfalifikowani pracownicy są w stanie dziennie pokryć izolacją termiczną ok. 250 m² powierzchni użytkowej.
Pianka poliuretanowa jest produktem pierwotnie występujacym w stanie ciekłym, który dopiero po aplikacji natryskowej na żądaną powierzchnię staje się sztywną i trwałą strukturą. Dzięki metodzie natryskowej wypełnia ona wszelkie zakamarki, zagłębienia czy szczeliny nawet przy bardzo skomplikowanych konstrukcjach dachowych. Radzi sobie w 100% lepiej z pokrywaniem poddasza niż jakakolwiek inna tradycyjna metoda ociepleń. A co za tym idzie stwarza idealną barierę termiczną dzięki pokryciu powierzchni bez żadnych łączeń. Zapobiega w ten sposób powstawaniu mostków termicznych, najbardziej newralgicznych miejsc z punktu widzenia ochrony cieplnej. Bowiem to właśnie one są przyczyna "uciekania" ciepła z budynku w Sochaczewie. Produkt jakim jest pianka poliuretanowa nie wymaga żadnych napraw czy uzupełnień. Nie zużywa się a dodatkowym jej atutem jest wytrzymałość równie długa co wytrzymałość danego budynku.
Pianka poliuretanowa występuje na rynku budowlanym w dwóch rodzajach. Jako pianka zamkniętokomórkowa i otwartokomórkowa. Wyróżniają się one wieloma parametrami ale najważniejszym jest ilość pęcherzyków powietrza w strukturze. Pianka otwartkomórkowa ma ich mnóstwo dzięki czemu pozwala na niczym nie zakłóconą dyfuzję pary wodnej z wewnątrz pomieszczenia. Zapobiegając w ten sposób na powstawanie pleśni i grzybów. Jednocześnie pianka ta posiada najniższy współczynnik przewodzenia ciepła w porównaniu z innymi metodami ocieplenia co wpływa na oszczęność zużywanej energii zarówno do ogrzewania jak i chłodzenia domu nawet do 50%.
Odpowiednia izolacja termiczna poddas (...)
Odpowiednio wykonana a przede wszystk (...)